Весільний образ від стилістів!

                      

Стилісти салону краси Caramel Style  гарантовано  створять довершений образ нареченої з бездоганною весільною зачіскою, макіяжем та манікюром.

 

Бездоганний весільний образ нареченої - це втілення ніжності, чистоти, неповторної романтики та краси.

Звісно, для того, щоб наречена у найважливіший день свого життя виглядала казково та неповторно, слід не просто продумати  макіяж, сукню та зачіску, а обов’язково зібрати ці окремі, але надзвичайно важливі елементи мозаїки в єдине ціле.

Коли  до нас у салон краси Caramel Style  звертається наречена, вона потрапляє у атмосферу вишуканості та витонченості нашого салону, де може відчути себе найкрасивішою, жіночною, неповторною та коханою! 

Розставити акценти  у довершеному весільному образі може лише ідеальний майстер. Адже тільки йому під силу  поєднати надзвичайну пишну  сукню, довільну яскраву деталь в макіяжі, надсучасну стильну зачіску із нейтральним букетом чи скромними аксесуарами, або ж навпаки, запропонувати інтенсивний макіяж чи незвичний манікюр на тлі мінімалістичної  сукні та зачіски з природним укладанням волосся. 

Незмінним залишається лише єдина умова - образ в цілому та за будь-яких обставин повинен бути гармонійним.

Весільна зачіска.

 У питанні створення довершеного  образу нареченої особливо уважно слід підійти до питання  виконання зачіски.

Бездоганні та неперевершені весільні зачіски можуть бути виконані лише професіоналами, тому для весілля необхідно обирати досвідченого та грамотного стиліста. Адже останні світові тенденції, дизайн плаття, правильний підбір аксесуарів: фати, шпильок або квітів, відіграють не останню роль у формуванні завершальних штрихів для гармонійної весільної зачіски.

Весільний макіяж

є невід'ємною складовою образу нареченої, тому підійти до цього питання варто з усією можливою відповідальністю. У макіяжі для нареченої першість  правлять витонченість та пастельні натуральні відтінки, тому стилісти і візажисти радять не перенавантажувати макіяж яскравими відтінками і рясним декором, краще віддати перевагу нейтральній палітрі в бежевих, персикових та коричневих тонах. Якщо ж весілля  буде організовуватись у незвичному стилі, тоді й  make-up нареченої повинен повністю відповідати нетрадиційному задуму.

Весільний манікюр

 це хоч і крихітна деталь вінчального образу, проте викликає перед весільною урочистістю чималу дилему з вибором ідеального завершального акценту.

Саме досвідчений та професійний майстер зможе запропонувати гармонійні варіанти манікюру з використанням молочно-рожевих, пісочних, ніжно-рожевих та світло-тілесних відтінків, які сприяють неперевершеному поєднанню ніжності, лаконічності і легкості.

У салоні Caramel Style уся продукція якісна ,  безпечна для здоров’я та сертифікована, оскільки ми використовуємо лише косметичні вироби відомих брендів.

Затишний інтер`ер, досвідчені фахівці, лояльна система цін, бездоганна репутація салону, продуманий  фаховий підхід до створення ідеального образу з беззаперечним врахуванням бажань самої нареченої- гарантує, в результаті, неперевершений весільний образ.

Телефонуйте, записуйтесь онлайн , заходьте у салон «Карамель Стайл» і ми обов’язково прикладемо максимум зусиль, щоб у найвидатніший день Вашого життя образ у Вас був бездоганний, і ніщо не завадило б Вам насолоджуватись приємними відчуттями та невимовною радістю від весілля.