Весільні та святкові зачіски


Ніхто не буде сперечатися в тому, що весілля є саме тим моментом життя, який ніколи не забувається. І безумовно, наречена – головна героїня цієї чудової церемонії одруження. Саме тому, наречена має виглядати таким чином, щоб від неї неможливо було відірвати очей. Дуже важливу роль в образі нареченої грає саме зачіска, на яку звертають увагу перш за все.

Салон краси «CARAMEL STYLE» подарує Вам шикарну весільну зачіску.

Весільна зачіска – це в першу чергу шик, елегантність, бездоганність, щось надзвичайне та розкішне. Безумовно, майстерною зачіскою неможливо захмарити весільну сукню. Але не завжди перукарська майстерність гармонійно зливається з весільною сукнею або костюмом, щоб відтворити гармонійний та унікальний образ тієї нареченої, від якої неможливо відірвати очей. Успіх в цій справі напряму залежить від смаку, відчуття стилю та гармонійного зливання всіх елементів святково наряду, від весільної зачіски до кінчив нігтів нареченої.
  У штаті салону краси «CARAMEL STYLE» працюють виключно професіонали, які не тільки відтворюють шедеври перукарського мистецтва, але й ретельно вислухають клієнта та нададуть професійну пораду. Майстри салону, перш ніж запропонувати свої послуги, обов’язково поцікавляться про те, в якому стилі виконана весільна сукня, та з якого воно матеріалу. Це дуже важливий момент, який надає образу нареченій повну гармонію та неземну красу. Надзвичайно важливо розуміти, що такі елементи, як матеріал, стиль виконання сукні та весільна зачіска, поєднані надзвичайно і створюють саме той образ, який має бути бездоганним.

Сучасні версії весільних зачісок від «CARAMEL STYLE».

  Наш салон краси впроваджує професійну лінію від «L'Or?al», завдяки чому, зачіски приймають більш елегантний та ефектний вигляд. Наші майстри пропонують клієнтам самі сучасні варіанти зачісок, які зроблять наречену справжньою зіркою. Розпущене локони, вільний об'єм і романтична розтріпаність - ось основні елементи стилю весільних зачісок для сучасної нареченої. Хоча традиційні варіанти укладок, в яких "все на своєму місці" або "волосок до волоска" сьогодні теж прийнятні.
1. Тенденція плетіння волосся.
  Укладання можна зробити на всіх типах волосся будь-якої довжини. Ідея полягає в тому, щоб дозволити їй неохайний стиль. При необхідності можна використовувати шиньйон або нарощування пасм. При виборі зачіски з плетінням єдина рекомендація - сукня має "показати" трохи оголеного тіла. Оскільки коса буде лежати на голому плечі, заздалегідь подбайте, щоб шкіра була гладкою і свіжою.
2. Об'ємний пучок з завитками.
  Ключове слово тут "об'ємний". Високий пучок, що потопає в завитках. Стиль ідеально підходить для сміливих жінок. Заплутані локони, з яких складається укладання, привносять в образ нареченої природний вигляд і складність, які характеризують сучасну жінку. Аксесуар, що стримує чудові локони, повинен бути дорогим і елегантним.
3. Сніданок у Тіффані.
  Вибравши високу ретро зачіску для нареченої в стилі героїні Одрі Хепберн з кінофільму "Сніданок у Тіффані" ви ідентифікуєте себе з нею. Чому б і ні. Будете виглядати шикарно і сучасно. Волосся повинні бути досить довгими, щоб вони могли закрити "начинку", без якої створення такої зачіски для нареченої, не обійтися.
  Секрет успіху таких зачісок в аксесуарах та використанні салоном професійної лінії «L'Or?al». «Фішкою» салону є використання живих та штучних квітів, як елемент зачіски, гармонійно поєднаний з загальним образом нареченої. Такі прикраси дуже підходять як до класичного стилю зачіски, так і до вільних локонів. Дуже популярні, останнім часом, весілля на природі, вимагає від нареченої натурального волосся, а не складних конструкцій з вузлів (резонно відповідних урочистого моменту). Тому, нареченій, яка обере сільську місцевість в якості фону для свого торжества, можна залишити волосся розпущеним, прикрасити їх діадемою або квіткою.
 
Професійні поради від «CARAMEL STYLE».

  Майстри нашого салону на високому професійному рівні виконують весільні зачіски для короткого волосся, з застосуванням такого елементу, як живі або штучні квіти. Такі прикраси дуже важливі у тому випадку, якщо весільна сукня строгого пошивку. На сторінках нашого сайту завжди можна знайти не тільки варіанти весільних зачісок самих різноманітних стилів та образів, але й найти декілька порад. Ці поради включають в себе варіанти поєднання весільних зачісок зі стилем виконання сукні та її матеріалом.
  Особливою гордістю салону «CARAMEL STYLE» є весільні зачіски літо-осінь 2015. Вони включають в себе не тільки останні новинки всесвітнього перукарського мистецтва, але й професійні роботи наших власних майстрів. Кращі працівники нашого салону є постійними учасниками різноманітних перукарських конкурсів, які проводяться, як на державному, так і на міжнародному рівні. Важливо відзначити, що «CARAMEL STYLE» успішно представляє європейському суспільству саме весільні та вечірні зачіски.
  Ретельно працюючи з нашими клієнтами, робота відбувається не тільки в творчому плані, але й в психологічному. Звернувшись до нашого салону, клієнт завжди може висловити всі проблеми, які виникли в процесі вибору весільної зачиски, смакуючи, при цьому, вишу ковану каву з присмаком карамелі. Салон проводить досить лояльну цінову політику, що надало нам авторитету та популярності.

Салон краси «CARAMEL STYLE» зробить наречену не просто красивою, але й гармонійною!