Класичний манікюр

Манікюр — косметична обробка нігтів і пальців на руках. Слово "манікюр" походить від латинського "manus", що означає кисть і "cure" — догляд, тобто означає гігієнічну обробку з метою попередження і профілактики захворювань, пов'язаних зі шкірою рук і нігтями і додання рукам, а відповідно і нігтям, красивого і доглянутого вигляду.Класичний манікюр – це найпопулярніший, перевірений часом метод догляду для краси рук і нігтів. Його прийоми та їхня послідовність розроблялися і вдосконалювалися упродовж багатьох років. Тому сучасні майстри, пропонуючи класичний метод, гарантують відмінний результат. Навіть якщо Ваші руки виглядають не найкраще, класичний манікюр – єдиний прийнятний метод і вид манікюру, який приведе їх до ладу.

Класичний манікюр (обрізний) - є найбільш поширеним видом манікюру в нашій країні. Насамперед, це замочування пальчиків у розслабляючій ванночці, та надання бажаної форми нігтям за допомогою пил.

Замочування проводиться в спеціальному розчині, який повинен розм'якшити кутикулу, підготувавши її до видалення, і надати заспокійливу і розслаблюючу дію на шкіру рук в цілому. І після ванночки розм'яклу кутикулу виділяють і видаляють за допомогою манікюрних щипчиків.

На закінчення на кутикулу зазвичай наноситься живильне масло, яке легкими масажними рухами втирається в шкіру навколо нігтя і розподіляється по всій нігтьової пластини, або живильний чи зволожуючий крем, який також зволожує кутикулу і наноситься масажними рухами по всій руці, створюючи легкість та задоволення для Ваших ручок.