Френч

Дизайн нігтів френч - це друга назва французького манікюру, що відбулося від англійського слова "French" - французька. Це один з найпопулярніших видів манікюру за останні кілька років. Він універсальний, простий у виконанні і створює ефект здорових, доглянутих нігтів.

Класичний дизайн нігтів френч - це білі кінчики і бежеве, кремове або рожеве підставу нігтьової пластини. Він був придуманий в 1976 році компанією ORLY спеціально для голлівудських актрис, для того щоб їм не доводилося постійно міняти манікюр, надягаючи нові костюми. Універсальність френча швидко оцінили всі жінки, і він знайшов світову славу.

Сьогодні френч найпопулярніший вид дизайну натуральних і нарощених нігтів. Класичний френч з білими кінчиками - виглядає одночасно просто, але при цьому нарядно. Він робить ручки жінки більш витонченими, стрункими і доглянутими. Також сьогодні з'явилося безліч модифікацій френча - кольоровий, місячний, геометричний, фан-френч, міленіум-френч і т.д.

Всі ці види дизайну об'єднує одне - кінчик нігтя оформляється кольором або декором, а інша частина нігтя має натуральний вигляд або контрастний відтінок.

На натуральних нігтях дизайн нігтів френч створюється за допомогою лаку для нігтів. Класичний френч - це білий кінчик і бежеве або рожеве підставу.

Оформити кінчик нігтя можна як від руки, так і за допомогою спеціального трафарету. Для початку підготуйте нігтики: зніміть старий лак, зробіть ванночку, видаліть кутикулу і підпиляєте нігті. Потім нанесіть безбарвний лак основу і намалюйте білу смужку по краю нігтя. Коли лак підсохне, нанесіть напівпрозорий бежевий, рожевий або безбарвний лак.

Якщо ви використовуєте трафарети, тоді отримати ідеально рівну лінію на кінчиках буде набагато простіше. Заклейте їх на нігті, залишивши вільний край, і нанесіть білий лак. Трафарети можуть бути прямими, напівкруглими, трикутними, скошеними, фігурними. На нарощених нігтях класичний дизайн френч можна зробити за допомогою акрилового покриття або відразу наростити френч-тіпси.

Місячний манікюр френч
Серед сучасних інтерпретацій френча сьогодні особливо популярний місячний манікюр. У цьому випадку білим лаком покривати не кінчик нігтьової пластини, а її основу. Лак наноситься «полулуниями» біля основи, повторюючи лінію посмішки на нігті.

Кольоровий френч
Не менш популярний сьогодні кольоровий френч, при якому кінчик покривається будь-яким відтінком лаку. Не обов'язково використовувати тільки один колір. Сьогодні дуже модно поєднувати кілька різних відтінків. Наприклад, зробити чорні кінчики і біле підставу. Дуже популярно поєднання фіолетового з золотим, червоного із зеленим, синього з сріблястим, рожевого з чорним.

Арт - френч
Різновид кольорового френча - арт-френч, який передбачає додаткове прикраса та нанесення малюнків. Наприклад, кінчик нігтя може бути покритий чорним лаком, поверх якого нанесені тигрові золотисті смужки. З малюнків актуальні горошки, квіточки і абстрактні малюнки, які наносяться за допомогою тонкої кисті.

Френч - міленіум
Цікава різновид цього дизайну - френч-міленіум. Вільний край нігтьової пластини оформляють за допомогою блискіток, мікропудри або блискучих лаків. Блискітки повинні бути дуже дрібними і щільно покривати ніготь, щоб він не просвічував. При оформленні можна використовувати блискітки всіляких відтінків, при цьому підстава зазвичай залишається натурального відтінку.

Фан - френч
Ще більш оригінально виглядає фан-френч. Це дизайн нігтів, при якому вільний край оформляється різними декоративними елементами: фольгою, стразами, сухоцвітом, мереживом, акрилом, намистинками, пір'їнками і т.д. При цьому форма посмішки не обов'язково повинна бути ідеально рівною. Найкраще такий дизайн нігтів френч виглядає на нарощених нігтях.