Безпечний манікюр

Догляд за руками

Сучасність вимагає уваги до всіх детяль іміджа. Салону краси Caramel Style пропонує повний набір процедур і засобів по догляду за нігтями і шкірою рук.

Кваліфіковані майстри нігтьового сервісу влаштують справжнє свято для Вас і запропонують всі види манікюру. Вони не просто приведуть Ваші руки порядок, але також розроблять вишуканий дизайн, який буде прикрашати тільки ваші нігті і, повірте, другого такого Ви ніде не побачите!

Доглянуті руки - це ознака добробуту людини. Рукам необхідно приділяти не менше уваги, ніж обличчю і волоссю. Вибирайте ексклюзивні процедури від Резиденції Розкоші і краси!

Безпечний манікюр

Фахівці салону краси Caramel Style максимально піклуються про здоров'я клієнтів. У зв'язку з цим велике значення приділяється дезінфекції та стерилізації манікюрного інструменту.

Яким повинен бути безпечний манікюр?
Для того, щоб уникнути попадання інфекції в Ваш організм, наші майстри регулярно проводять певні заходи щодо дотримання правил гігієни.

 

Зараз ми розповімо про ці етапах:

ЕТАП 1. Антисептична обробка РУК
Проводитися антисептика рук, як у майстра, так і у клієнта.
Мета гігієнічної антисептики рук: знищення/придушення транзиторною (тимчасової) мікрофлори.
Транзиторна мікрофлора - це всі види потрапвших на руки мікроорганізмів, залежно від захворювань.

ЕТАП 2. Дезинфекція і замочування інструментів
Дезінфекція - це комплекс заходів, які спрямовані на усунення збудників інфекційних захворювань і можливості їх розповсюдження. Зазвичай дезінфекція проводиться шляхом обробки інструментів дезінфікуючими розчинами.

Окрема увага приділяється обертовим інструментам, т.е алмазним насадкам для педикюру. Вони замочуються і очищаються за допомогою спеціальних засобів для дезінфекції.

Всі робочі поверхні ми теж піддаємо дезінфекції.
Одночасно в розпорядженні наших майстрів знаходиться не менше 2 наборів інструментів для проведення процедури. Після кожного клієнта, інструменти в обов'язковому порядку відправляються на дезінфекцію і стерилізацію.

ЕТАП 3. Стерилізація манікюрного інструмента
Стерилізація - це повне знищення мікроорганізмів на поверхні інструментів. Цей процес проходить за допомогою термічної обробки. Інструменти поміщають в стерилізатор (сухожарової, ультразвукові інфрочервоні, автоклав) на короткий час.

Принцип дії стерилізатора полягає у використанні високої температури (230-250 градусів).

 

ЕТАП 4. ЗБЕРІГАННЯ ІНСТРУМЕНТА
Зберігати інструменти необхідно в УФ-стерилізаторі з бактерицидними лампами.

Суть всіх етапів очищення, дезінфекція, стерилізація та зберігання манікюрного інструменту зводяться тільки до одного - ЗДОРОВ'Я МАЙСТРА І КЛІЄНТА!