Апаратний педикюр

Апаратний педикюр значно відрізняється від класичних, більш звичних видів педикюру.

Головною особливістю медичного апаратного педикюру є те, що стопа не піддається попередньою розпарювання в воді.

Замість води застосовуються спеціальні пом'якшувальні креми для загрубілі шкіри, і рідини для жорстких і врослих нігтів. Вони володіють дезінфікуючими властивостями і діють тільки на відмерлі рогові клітини, не зачіпаючи живу тканину. Це вважається великою гідністю, так як практично повністю усувається можливість поширення грибкових захворювань. До того ж стерилізаційної обробці піддаються самі інструменти для апаратного педикюру.

До інших переваг медичного апаратного педикюру відноситься його безпеку внаслідок мінімуму травматизму і неможливість інфікування - оскільки тканина не зрізається. І при хорошому володінні технікою апаратного педикюру виконання процедури займає значно менше часу. І це незважаючи на те, що апаратний педикюр дозволяє обробляти стопи більш ретельно. При видаленні загрубілі шару, під час процедури відбувається своєрідний точковий масаж важливих рефлекторних зон на стопі, що надає загальне оздоровчий вплив на організм.

Сама процедура медичного апаратного педикюру полягає в акуратній обробці ороговілих ділянок за допомогою шліфувальних насадок різного діаметру - для поверхні нігтя та обробки шкіри, що підбираються індивідуально. Шліфувальні ковпачки маленького діаметру дозволяють проводити ювелірну роботу - обробляти важкодоступні місця між і під пальцями, область навколонігтьової валика, кінчики пльцев.

Апаратний педикюр ефективно видаляє найскладніші мозолі, сухі натоптиші і тріщини на п'ятах без крові, позбавляє від грибкових інфекцій на ранній стадії їх появи. Наприклад, із застарілими мозолями апаратний педикюр справляється так - вони висвердлюються спеціальним бором, при цьому жива шкіра навколо кореня мозолі не травмується, тому біль і кров відсутні. У отвір наноситься спеціальна мозольна настоянка, яка розчиняє залишки висвердленого кореня. Краї тріщини на п'яті під час апаратної педикюру можна обробити дуже ретельно, також без болю і ран. Повторне виникнення тріщин трапляється в подальшому набагато рідше.

Апаратний педикюр також допомагає відновити нігтьові пластини, боротися з їх потовщенням, виправити врослий ніготь, заподіює так багато неприємностей. А для обробки "діабетичної" стопи апаратний педикюр є єдино можливим, так як для хворих на діабет характерно зниження всіх видів чутливості (больової, температурної), і тому при класичному обрізний педикюр, тим більше в домашніх умовах, можна легко поранитися. Методика ж апаратного педикюру повністю запобігає подібну неприємність.

Для апаратного педикюру потрібне спеціальне устаткування і підготовлений майстер. Обладнання для апаратного педикюру чимось нагадує стоматологічну бормашину, з таким же потужним двигуном і високою швидкістю обертання насадок. Найбільш просунуті моделі мають системи для видалення пилу після шліфування шкіри і нігтів у вигляді пилососа або пульверизатора.

Апаратний педикюр часто є складовою частиною модного спа - педикюру, але і без нього, після процедури на ніжки можна нанести пілінг - маски, зробити масаж і парафінотерапія за бажанням. Це поверне ногам не тільки красу, але легкість і ніжну гладкість. Відсутність постійної тяжкості і втоми ніг дозволяє вільніше носити улюблене взуття на підборах.

Так як апаратний педикюр є дуже делікатної процедурою, з запущеними ногами він може відразу і не впоратися. Але через кілька процедур зроговіння шкіри стане менш вираженим, і ефект апаратного педикюру - більш довгим.