Апаратний манікюр

Апаратний манікюр виконується з використанням спеціального пристрою і дозволяє надати нігтям доглянутий вигляд без застосування води і ножиць. Це дозволяє не турбуватися про можливість підхопити грибкову чи іншу інфекцію в салоні.

Як роблять апаратний манікюр
Машина для виконання апаратного манікюру має комплект фрез-насадок, які використовуються для обробки нігтьової пластини і кутикули. Насадки надягають на обертовий наконечник, швидкість якого залежить від зони впливу фрези та стану рук клієнта. Майстер неквапливо водить насадкою по кутикулі і знімає омертвілі клітини шкіри, не ушкоджуючи її. Руки не розпарюють і не зволожують перед процедурою, шкіра повинна бути сухою.

Спеціальні насадки використовують для додання гладкості нігтьової пластини при її розшаровуванні або пошкодженні, а також для обробки шкіри рук.

Апаратний манікюр - абсолютно безпечна процедура, за умови проведення його досвідченим і вмілим майстром. Правильний вибір швидкості обертання фрез і часу обробки доставляють клієнтам тільки приємні відчуття і виключають ризик пошкодження кровоносних судин і нігтьового ложа. Спеціальні насадки дозволяють попрощатися з загрубілі шкірою пальців і обробити всі важкодоступні ділянки на руках.

Процедуру догляду за кутикулою за допомогою обертових насадок рекомендують у разі її швидкого зростання. Регулярне відвідування майстра апаратного манікюру дозволяє уповільнити швидкість росту кутикули і підтримує її доглянутий вигляд.

Використання приладу для манікюру зводить нанівець ймовірність одержання травми або занесення інфекції.