Воскова депіляція

Воскова депіляція - це дуже популярний і доступний спосіб видалення небажаного волосся на обличчі і тілі. Підходить абсолютно для видалення будь-якого типу волосся.

Воскова депіляція відома з давнини - з її допомогою цариця Нефертіті робила своє тіло гладким і привабливим.

Протягом місяця Вас буде приємно радувати, гладка, оксамитова шкіра. При регулярній воскової депіляції, сповільнюється ріст волосся, вони стають м'якше і тонше.
Продовжити ефект процедури допомагають спеціальні лосьйони і крему, які застосовують у нашому салоні Карамель Стайл.

Воскова депіляція (ваксація) - різновид депіляції, при якій маса теплого воску за допомогою шпателя або спеціального ролика наноситься на ділянку, яка буде схильний депіляції і після охолодження віддаляється паперовими смужками укупі з волоссям. Ця найдавніша процедура з видалення волосся як і раніше широко використовується. Вона дає тимчасовий ефект, косметичний, максимум на 3-4 тижні, виконується на будь - яких бажаних ділянках тіла.

Регулярна ваксація робить небажане волосся набагато більш м'якими і тонкими. Безперечними плюсами цього методу позбавлення від небажаного волосся є: - видаляються всі види волосся від гармата до жорстких; - Волосок виривається разом з волосяний цибулиною, що забезпечує подальше уповільнення росту волосся; - Коротка тривалість - епіляція ніг воском повністю займає всього 20-30 хвилин.