Карамельна депіляція

Карамельна депіляція вважається новим методом, але насправді цей спосіб використовувався жінками ще в країнах Стародавнього Сходу. Більше того, там він залишається популярним і сьогодні, і є кілька поширених рецептів. Розчин для депіляції готують з цукром, медом, ароматичними маслами, біологічно активними речовинами

Сучасна карамельна депіляція проводиться за допомогою складу з паленого цукру з добавками для пом'якшення шкіри. Спочатку шкіра обробляється спиртовим тоніком, що видаляє жирові виділення і забруднення. Потім шкіру присипають косметичним тальком: так карамель буде прилипати тільки до волосків, але не до шкіри.

Карамель розминають в руках, а коли вона досягне температури тіла, наносять на шкіру. Карамель наносять проти напрямку росту волосся, а знімають - по зростанню. Цим карамельна епіляція відрізняється від воскової, а також тим, що карамель наносять на невеликі ділянки шкіри і відразу знімають. Волосся при цьому віддаляються з цибулини повністю, і шкіра не травмується. Важливо те, що волоски не обриваються, а витягуються: тому вони не вростають, і шкіра довго залишається чистою - близько 4-6 тижнів.

Якщо порівняти процес карамельної депіляції з іншими відомими способами, то він виявиться більш витратним за часом. Так відбувається тому, що волосся видаляється не з великої площі відразу, а невеликими ділянками.

Великий плюс карамельної епіляції в тому, що можна видаляти волоски з одного і того ж ділянки до тих пір, поки він не стане чистим, без єдиного волоска.

Карамельна депіляція сьогодні стає все популярнішою. Адже її можна проводити в будь-який час року, без болю і травм, надовго роблячи шкіру м'якою і гладкою, ніжною на вигляд.
Так що цей вид депіляції задовольнить найвибагливіших красунь.