Манікюр


Безпечний манікюр
Манікюр класичний

Манікюр апаратний

Френч

Дитина, яка щойно боляче вдарилась, шукає втіхи у дотику найближчих рук- адже так біль ущухне швидше… А яке неземне відчуття оволодіває чоловіком, коли його обличчя вперше ніжно торкаються кохані руки…Навіть нашу планету найчастіше зображують розташованою у турботливих жіночих руках!
А хто ж попіклується про Ваші руки? Адже не так вже й  багато уваги сучасним жінкам та дівчатам вдається приділити своїм рученятам. Деколи стандартний догляд,на який ми спроможні, це швидкий манікюр в домашніх умовах, нашвидкуруч нанесений крем, максимум – це підбір та придбання вподобаного лаку для нігтів. На більше рідко хто здатний.

Манікюр латиною означає «догляд за руками», це своєрідна візитівка сучасної людини, байдуже чоловік це, чи жінка. Не дарма ж кажуть: «Прекрасні від кінчиків пальців до кінчиків волосся». Для того, щоб Ваші руки та пальчики виглядали ідеально, їм потрібно забезпечувати відповідний догляд, не дивлячись на вік, стиль життя і положення в суспільстві.

            Власне, з манікюру завжди починається класичний догляд за руками. Адже він може про багато що розповісти. Який настрій у  його власника, напрям думок і життя в цілому.

Справжні шанувальники красивого та якісного манікюру знають, що навіть найяскравіші кольори і узори будуть виглядати жалюгідно на занедбаних нігтях. Саме  тому в Салоні краси Caramel Style Вам неодмінно запропонують новинку - парафінотерапію для Ваших рук. До СПА процедури включено мінеральний скраб на основі шипшинової олії з вітаміном С, натуральна кокосова олія, карамельний парафін, крем для рук. Наші спеціалісти з манікюру потурбуються про красу та здоров`я ваших пальців. Вам неодмінно запропонують повний спектр послуг: класичний, апаратний манікюр, різні види покриття, з використанням спеціальних прикрас для нігтів. При дизайні нігтів  наші майстри врахують усі Ваші побажання та фантазію.

            Впевнено обирайте салон « Caramel style» адже лише у нас Ви гарантовано отримаєте:
  • Економію часу. Наші кваліфіковані та досвідчені фахівці впевнено, професійно та у стислий проміжок часу виконають будь-якої складності манікюр опираючись на Ваші побажання. І будьте певні, що від нашої оперативності якість манікюру в жодному разі не постраждає, все буде виконано на належному високому рівні.
  • Високий рівень обслуговування. Це стосується не лише послуг манікюру. Наші фахові спеціалісти, привітні та уважні адміністратори, новітнє обладнання, постійне вдосконалення рівня професійності та майстерності персоналу забезпечить належне Вашим очікуванням обслуговування. Ми не розчаровуємо.
  • Дезинфекція. Трьохрівнева система дезінфекції професійного приладдя та інструментів дає гарантію використання для ідеального манікюру ідеального інструменту.
  • Доступні ціни. Ми завжди ближче до клієнтів, і у гнучкій та зрозумілій системі цін кожний клієнт зможе обрати собі свій неперевершений дизайн для нігтів. Належному манікюру належну ціну.
  • Якісні розхідні матеріали. У своїй роботі наш салон використовує лише відповідно професійного рівня лаки, покриття, пом`якшувачі, гелі і т.п. Сертифікована та якісна продукція гарантовано утримає вас від частих розчарувань щодо  недосконалого манікюру вже посеред тижня.
Ми чекаємо на Вас у зручний Вам час!