Корекція та фарбування брів та вій

Поети всіх часів оспівували жіночі очі, обрамлені густими, довгими чорними віями, і яким грайливий вираз надавав вигин соболиних брів. Очі - головне жіноча зброя в мистецтві полонити сильну половину людства. Тому підтримувати «боєздатність» і доглядати за віями і бровами життєво необхідно.

На сьогоднішній день процедура корекції і фарбування брів і вій найбільш популярна і прив'язує клієнта до майстра на тривалий час.
Послуга з фарбування брів і вій покликана виправити недоліки і додати яскравість, виразність і чіткість ліній очей і брів.

Корекція брів
Брови здатні змінити вираз обличчя, надати йому строгість, здивування або ж жіночну грайливість. Красивий вигин брів надає жіночому обличчю неповторний шарм і чарівність. На жаль, не всіх жінок природа нагородила ідеальною формою брів - доводиться робити корекцію. Неправильно обрана форма брів може обернутися катастрофою, тому довірте корекцію брів професіоналам.
Стилісти, які працюють в Салоні краси Caramel Style, створюють неповторні образи.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантує чудові результати - красиві, доглянуті брови ідеальної форми, які підкреслюють природну красу вашого обличчя.

Форма брів. Kорекція брів
Овальне обличчя - форма брів дугоподібна
Квадратне обличчя - форма брів, довгі високо підняті брови
Кругле обличчя - форма брів, підняті вгору і злегка закруглені на кінцях
Трикутне обличчя - не рекомендуються прямі брови, краще злегка підняті вгору
Ромбовидное особа - форма брів, брови повинні бути злегка підняті вгору
Вузьке довгасте обличчя - брови повинні бути прямими, віддаленими від перенісся

Забарвлення брів і вій
Красиві вії та брови - важливі для особи будь-якої жінки, тому вони підкреслюють форму очей і можуть змінити вигляд особи в цілому. Іноді саме вії можуть змінити вигляд жінки до невпізнання, а тінь, що відкидається ними, надає очам особливу виразність і красу. Незалежно від кольору волосся жінки схильні підфарбовувати брови й вії.
Забарвлення брів і вій позбавляє від щоденної необхідності фарбувати очі і брови, а також від підведення і поправки макіяжу протягом дня. Багатьом жінкам, особливо блондинкам, "безбарвні" очі не дають спокою, та й володарки рудих і русявого волосся рідко задовольняються помірним кольором своїх вій.
У нашому Салоні краси Caramel Style ми використовуємо продукцію з найдосконалішою системою професійного фарбування брів і вій.