Педикюр

 

Педикюр класичний
Педикюр апаратний медичний

Уявіть собі на секунду розкішну жінку з вишуканою зачіскою, вечірнім макіяжем, в елегантному платті та витончених босоніжках, що відкривають недоглянуті нігті…  І як? Мабуть, навіть уявляти собі цього не хочеться? Тоді забудьте про усі стандартні відмовки та запишіться на педикюр у салон краси «Caramel Style»

Догляд за ногами гостро необхідний у наш час. При відсутності належного догляду ноги спричиняють  чимало незручностей - грубіє шкіра, з`являється втома в ногах, набрякають щиколотки, виникають тріщини та мозолі і т.п.
У Стародавній Греції знатним особам при зустрічі цілували не руки, а ноги, тому процедурі з догляду за ступнями та нігтями відводився тривалий час. Можна сказати, що ритуал педикюру був ледве не священим для коронованих осіб у різні часи та епохи.
 
ПЕДИКЮР-  ЦЕ КОМПЛЕКСНИЙ ДОГЛЯД ЗА НОГАМИ.

Педикюр - важлива процедура, яку повинна робити будь-яка людина в обов`язковому порядку. Доглянуті ноги не тільки виглядають красиво, але й сприяють зміцненню здоров`я усього організму. Кажуть, що людина старіє починаючи з ніг. Японські медики стверджують, що на ступнях ніг зосереджені нервові закінчення, які пов`язані із усіма внутрішніми органами. Доглянута і красива стопа  - гарантія здоров`я, відмінного настрою та впевненості в собі. Та все ж існує багато жінок, які з якихось причин нехтують педикюром, виправдовуючись відсутністю часу, фінансової можливості чи іншими причинами.

Систематичний педикюр у салоні «Caramel Style» - це не лише гігієнічна і естетична процедура, а ще й  профілактична, яка дозволяє уникнути багатьох проблем. Оптимальним вважається педикюр 1-2 рази в місяць. Деякі жінки користуються послугами професійного педикюру раз на 3 місяці, турбуючись  про красу своїх нігтів вдома самостійно. У будь-якому разі необхідність робити педикюр залежить від Вашого бажання, часу, а також від особливостей нігтів та шкіри на пальцях Ваших ніг.

Завдяки педикюру можна досягти майже ідеального стану ступнів, скорегувати неправильну форму нігтів і забути про такі неприємності, як натоптиші, тріщини, мозолі та врослий ніготь, адже усі ці проблеми чудово піддаються «лікуванню» за допомогою педикюру.
Педикюр необхідний усім. І якщо Ви не досконало обізнані у цій справі, то краще буде звернутися по допомогу до фахівців. Ще нещодавно педикюром називали лише обробку нігтьових пластин, але тепер все набагато складніше.

У нашому салоні Вам запропонують приємну та ефективну процедуру, до складу якої входять відразу декілька послуг: не лише очищення п`яточок та подушечок від зайвої шкіри і видалення натоптишів, але й ароматерапія, догляд за шкірою ніг, масаж, і, нарешті, дизайн та моделювання нігтів. Педикюр- це своєрідний комплексний догляд за ногами, що дозволяє Вам покращити не лише зовнішній вигляд стопи, а й настрій.

Велика увага приділяється Вашому психологічному комфорту. Ви відпочиваєте у кріслі, а майстер піклується про Ваші п`яточки та нігті.У ванночку для запарювання добавляють ароматичні масла, кутикулу розм’якшують спеціальною сумішшю. Далі ноги обробляють скрабом - очищуючим, відбілюючим та омолоджуючим шкіру. Після цього накладають маску та роблять масаж. Під час проведення усіх описаних процедур грає тиха спокійна музика. Відчуття лише приємні. Сучасними апаратами виконують дуже ніжне та м`яке полірування шкіри та нігтів.

Хода стає рівною та легкою, а усі Ваші туфлі- зручними!