SALON EXPERT L'ORÉAL PROFESSIONNEL


СЕРТИФІКОВАНИЙ SALON EXPERT L'ORÉAL PROFESSIONNEL

В
L'Ore`al Professionnel ми надихаємо перукарів мріяти і навчаємо бути кращими. Завтра, ми просунемося ще на один крок вперед у нашій місії. Ми будемо розвивати наше навчання, і трансформувати цей винятковий талант і досвід в професійний успіх. Ми зобов'язані зробити це для вас, щоб допомогти вам стати кращими професіоналами, домогтися успіху, який ви заслуговуєте.
Професійний розвиток є одним з ключових елементів L'Ore`al Professionnel. Ми вважаємо, що освіта лежить в основі будь-якого успішного перукарського і салонного бізнесу. Тільки найкращі перукарі, можуть зрозуміти і найголовніше - усвідомити мрії і бажання своїх клієнтів.

І тому, в першу чергу, разом з вами, наша перша мета - повідомити, що салон це місце для розкішного волосся. Завтра, якщо клієнтка побажає виглядати як одна з дівчат «It Looks», вона довіриться тільки перукаря - експерту. Така довіра клієнтки вашим знанням моди, впевненість у технічному досвіді, приводить до успіху в бізнесі.

Однак, недостатньо просто мати хороший салон. Настав час зосередитися на інших більш важливих аспектах в бізнесі. Наша мета-дати вам, перукарям, знання та інструменти, щоб перетворити ваше мистецтво в успішний бізнес! Яким чином? Вам будуть викладати, як створити і підтримувати образи «It Looks»; найостанніші тенденції у фарбуванні, стрижках і створеннях стилів, про які мріють ваші клієнтки! Ви дізнаєтеся, як використовувати гарячі тренди, за допомогою засобів масової інформації і як ростити клієнтську базу! Ці навички, в поєднанні з вашим сильним технічним досвідом, будуть запропоновані вам як повний набір інструментів для процвітання і досягнення Професійного Успіху.

Сертифікований SALON EXPERT L'ORÉAL PROFESSIONNEL :

гарантія використання у фарбуванні і догляді за волоссям тільки продукцію L'Oréal Professionnel, професійного бренду №1 у світі
кваліфікований
персонал
бездоганна якість
послуг
впевненість у результаті фарбування і точні рекомендації по догляду за волоссям.

Салон краси Caramel Style носить статус 

Продукція


Запрошуємо Вас в салон краси  Карамель Стайл.
Результат
перевершить Ваші очікування!