VYNYLUX CND

Американська корпорація CND, творець всесвітньо відомого Shellac, світовий лідер нігтьової індустрії, постійно дивує інноваційними розробками, знову підніс подарунок усім, для кого манікюр так само звичний, як чищення зубів вранці.

Новий лак VINYLUX ™ від CND - лак нового покоління не залишить байдужими ні майстрів, ні їх клієнтів!
Лак  ™ - це, в першу чергу, лак, який відповідає сучасним вимогам. Він маркований значком 3Free, який говорить про відсутність в його складі таких шкідливих компонентів, як дибутилфталат, толуол, формальдегід і його смол.

Всі давно звикли до того, що покриття лаками складається з 3-х кроків. Перший крок - нанесення базового шару. Він не тільки виконує роль бар'єру, що захищає натуральний ніготь від дії фарбувальних пігментів, присутніх в лаку, але і, в першу чергу, збільшує зчеплення лаку з кератином натурального нігтя. Тим самим, продовжується «життя» покриття на нігтях.

Другий шар - це безпосередньо саме кольорове покриття або лак. Він може містити частки перламутру, бути щільним, напівпрозорим або зовсім прозорим. І, нарешті, верхнє покриття або топ, який може виконувати знову ж декілька функцій. В першу чергу, це захист кольорового покриття від подряпин, сколів. Верхнє покриття робить лак більш міцним і твердим. Саме завдяки топу покриття повинне залишатися в первозданному вигляді за будь-яких механічних пошкодженнях.

Лак VINYLUX ™ - це всього лише 2 кроки. Перший шар - це безпосередньо кольорове покриття VINYLUX ™ і його закріплювач VINYLUX ™ верхнє покриття. Використання системи VINYLUX ™ виключає нанесення базового покриття.

Колірна гамма і лаків VINYLUX ™, і Shellac створена на основі тих напрацювань, які корпорація CND придбала в процесі роботи з найвідомішими модельєрами світу. Команда майстрів CND вже протягом 10 років постійно бере участь в найбільш престижних дефіле та тижнях моди, будь то Нью-Йорк, Сідней чи Мілан. Так що наявні відтінки Shellac або VINYLUX ™ не тільки найбільш затребувані, але й самі модні.

На сьогоднішній день лаки VINYLUX ™ налічують 62 кольору, 30 з яких - емалеві. З них тільки 41 відтінок ідентичний кольорам Shellac, тобто лаки мають багато власних кольорів. Однак, кольору Shellac і VINYLUX ™ в сезонних колекціях будуть однакові. Якщо врахувати, що нові кольори можна створювати змішанням лаків у флаконах, а також з використанням пігментів, то виходить, що кольорова палітра VINYLUX ™ обмежена тільки фантазією майстра, що працює з ним.