LCN

LCN - німецька професійна косметика.

Бренд LCN належить німецькій компанії Wilde Cosmetics GmbH, яка є третім за величиною виробником продукції для нігтів у всьому світі і має представництва в 85 країнах. Успіх і репутація цієї косметики засновані на багаторічному досвіді роботи, а також інноваційних прориви в індустрії краси.LCN -давно стала символом філософії успіху і передових технологій, основу яких складають високу якість продукції підтверджене міжнародним сертифікатом GMP.


Понад 100 років тому, в 1914 році в Німеччині була заснована стоматологічна компанія Wilde Dental, яка розробила і стала піонером у виробництві сполучних зубопротезних смол. У той час ніхто і не здогадувався, який вплив це матиме на нігтьову індустрію, адже ці матеріали використовуються і донині. У 1985 році було прийнято рішення перейменувати компанію в Wilde Cosmetics GmbH і, маючи воістину багаторічний досвід і накопичені знання в області виробництва смол, привнести таку ж якість, довговічність і красу в нігтьову індустрію. В результаті був розроблений бренд LCN (Light Concept Nails), під яким стала проводитися революційна лінія матеріалів для нігтів. У той час ця лінія стала першою в Європі альтернативою традиційної акрилової косметики, здатної продемонструвати більш безпечні, довговічні і красиві результати.

На сьогоднішній день асортимент продукції LCN значно розширився, пропонуючи не тільки найширший спектр якісних матеріалів для нігтів, але і лінії по догляду за руками, ногами, тілом, обличчям, а також SPA - процедур. Незважаючи на значне різноманіття пропонованих товарів, кожен з них є результатом ретельних досліджень професіоналів з областей науки, краси і моди.

Таким чином, косметика LCN постійно підкорює нові рівні в області косметики, спираючись на якість німецького стандарту, віковий досвід і постійні дослідження за підтримки європейських наукових університетів і клінік.