L'Oréal Professionnel

Фарби
Догляд
Чоловіча серія
Стайлінг 


Професійна косметика Loreal Professional

Цей бренд є одним з найпопулярніших в понад 130 країнах світу, в числі яких і Україна. Покупці давно полюбили професійну косметику Loreal Professional; ви можете купити будь-яку серію засобів в салоні краси «Caramel Style» за ціною від виробника. На відміну від інших пропозицій, ми гарантуємо справжню якість продукції Loreal Professional. У лінії засобів представлена і лікувальна, і профілактична, і естетична косметика, що дозволяє досяйти неймовірного результату. Здоров'я волосся - основна мета, яку наслідує виробник косметики Loreal Professional при розробці засобів. Наш салон краси реалізує професійну косметику Loreal Professional тільки рік, але велика кількість  позитивних відгуків клієнтів дозволяють нам говорити про ефективність представлених зразків.

«Лореаль Професіонал» розробляє унікальні засоби, використовуючи інноваційні методи, застосовуючи незвичайні компоненти. До речі, виробник не зупинив свого розвитку і продовжує шукати рішення завдань. Ціни на продукцію Loreal Professional цілком по кишені кожному, при цьому якість на вищому рівні. Рекомендуємо вам ознайомитися з каталогом і зробити замовлення; якщо ви не впевнені у виборі, наші консультанти допоможуть підібрати відповідні засоби Loreal Professional. Подаруйте своїм волоссю здоровий блиск, шовковистість, красу і неймовірну м'якість.


Пристрасть до інновацій
3240 людей 60 різних національностей щоденно працюють у більше ніж 18 центрах підрозділу наукових досліджень компанії у всьому світі. Більше 700 патентів на наукові розробки було зареєстровано компанією у 2013 році. Все це дозволяє бренду L’ORЕAL PROFESSIONNEL залишатися світовим лідером в інноваціях на ринку продуктів фарбування та догляду за волоссям.
Франція залишається світовим лідером з виробництва косметики, і багато в чому завдяки саме цій компанії. Відкриваючи серію статей, присвячених історії найзнаменитіших марок косметики та парфумерії, ми почнемо саме з історії концерну L'Oréal - «тому що він цього гідний».
Власниця компанії Ліліан Беттанкур, що успадкувала ĽOréal від своейго батька, на сьогоднішній день в силу віку відійшла від активного управління концерном. Але це не заважає їй насолоджуватися результатами своїм праць. Ліліан вже 86 років і вона займає своє почесне місце в списку найбагатших людей у світі за версією журналу Forbes.
L'Oréal - друга за вартістю компанія у Франції після нафтового гіганта Total Fina Elf.
L'Oréal, наслідуючи Ежена Шуеллера, приділяє величезну увагу дослідженням у сфері косметології, концерну належать 5 науково-дослідних центрів: два у Франції, в США, Японії та Китаї: 2700 хіміків щорічно розробляють близько 3 тисяч нових косметичних формул.
L`Oreal - один з найцікавіших брендів у всьому світі. Адже у нього є своя особливість - цей бренд об'єднав під своїм крилом інші відомі бренди, але при цьому зберіг їх власну індивідуальність і допомагає їх розвитку, навіть якщо вони конкурують з самим брендом L`Oreal.
Тільки в салоні краси "Caramel Style" Ви можете підкреслити свій неповторний образ яскравими пасмами HAIRCHALK від Лореаль.

Створи свій унікальний образ HAIRCHALK разом зі своїм перукарем.

Професійна краска від Loreal professional -Majirel, Majiblond, Luo Color , INOA,Dia Richesse ,Dia Light в салоні краси "Caramel Style".

Освітлююча паста швидкої дії для волосся від Лореаль

Перша освітлююча пудра з про-кератином в салоні краси "Caramel Style" від Лореаль

Косметика для догляду за волоссям від L'oréal Professionnel Mythic Oil - це легендарний догляд з шампунями,икондеціонерами, масками та легкими олійками для надання волоссю розкішного вигляду та осліплюючого блиску.

L'Oreal Professionnel Homme - чоловіча лінія, створена для догляду та стайлінгу за волоссям чоловіків. В основі продуктів лежить технологія, яка поєднує в собі два ключових елементи: MAGNESIUM або магній- елемент, який служить для прискорення метаболізму. Магній можна назвати чемпіоном у перемозі над стресом і втомою клітин. Поліфенол ця молекула вироблена з екстракту какао-бобів і відома за свої властивості антиоксиданту. Для продуктів укладання від LP HOMME були відібрані самі чоловічі, свіжі і елегатнтие аромати. Верхня нота: гальбанум, мигдальний горіх, цитрус. Середня нота: кардамон, жасмин, озон. Базова нота: мускус, кедр, запах моря.