Kodi

"Компанія Коді", заснована в 2005р, ще досить молода, але динамічно розвивається, що орієнтується на последнии наукові розробки, передові технології і високі стандарти якості, вже встигла зайняти гідне місце на ринку нігтьової індустрії і зарекомендувати себе надійним і перспективним партнером. Ми володіємо величезним потенціалом, тому кожен день дає нам нову можливість для втілення в реальність тих планів, які здавалися колись недосяжними.

"Компанія Коді" надає широкий асортимент професійних матеріалів для нарощування та дизайну нігтів, який постійно поповнюється і має свій власний бренд "Kodi professional". Основною відмінною рисою нашої продукції є гармонійне співвідношення її високу якість і прийнятною ціною, тому багато майстрів у всьому світі віддають перевагу саме матеріалами "Kodi professional"
Ексклюзивні методики викладання розроблені висококваліфікованими викладачами під керівництвом майстра-дизайнера нігтьових технологій, творчого директора і викладача студії "Kodi professional" (Росія, Москва), а також провідного викладача "Kodi professional" (Україна, Київ) засновника і творчого директора студії "Velena nail design LAB "(Україна, Харків) - Олени Веретенко, що є також переможцем першого Російського чемпіонату EzFlow з моделювання та дизайну нігтів і автором унікальних технік: "Ефект метелика", "Ефект каменю", "Готичний стилет". Досвідчені майстри, переможці та призери регіональних, міжрегіональних, європейських і міжміських конкурсів ведуть практичні заняття і за 4 роки роботи в навчальних центрах навчено і підготовлено 12500 осіб.

На сьогоднішній день продукція "Kodi professional" затребувана в багатьох країнах, у тому числі: Росія, Білорусія, Казахстан, Узбекистан, Латвія, Литва, Франція, Німеччина, Італія і географія наших представництв продовжує постійно розширюватися.