Гель-лаки Harmony Gelish – гармонія і стиль

Американо-японський бренд Hand & Nail Harmony (Хенд енд Неіл Хармоні) запам'ятався нашим споживачам як творець популярного гель-лаку Gelish, якість і багату палітру якого оцінили майстри всього світу. На сьогоднішній день бренд Hand & Nail Harmony є одним з лідерів у своєму сегменті. Японська якість і американський стиль гармонійно поєднуються у всій продукції іменитого бренду.
Компанія почала свою діяльність, що привела її до успіху, під керівництвом досвідченого майстра манікюру Денні Хейла, триразового чемпіона світу з моделювання нігтів. Багатий досвід керівника, відмінно злагоджена робота команди хіміків, технологів і дизайнерів швидко привели компанію до успіху на ринку матеріалів для нарощування та дизайну нігтів.
У 2008 році Hand & Nail Harmony створює перший у світі гібрид лаку і гелю - гель-лак Gelish, який поклав початок новому етапу в нігтьової індустрії. Багато конкурентів згодом створили прототипи гель-лаку Gelish, але фактично, першим творцем дивовижною технології є Денні Хейл зі своєю командою.
У 2010 році гель лаки Gelish Harmony зайняли перше місце на виставці Professional Beauty & Wellness у конкурсі «Інновації 2010», а також визнані кращими в Європі.
У 2011 році гель лак Harmony Gelish названий «Продуктом року» в Європі.
У 2012 році компанію визнали брендом року на лондонському чемпіонаті International Nail Championships. У цьому ж році гелева і акрилова системи від Harmony визнані кращими на конкурсі брендів InternailСharm.


Продукція компанії
Harmony

Денні Хейл і його команда хіміків, технологів і дизайнерів, впевнено крокують у ногу з часом, створюючи затребувану на ринку б'юті індустрії продукцію. Це можливо завдяки тісній співпраці Денні Хейла з майстрами нігтьового сервісу, яке він здійснює на виставках і майстер-класах, де майбутні споживачі його продукції висловлюють свої побажання. Аналітичні здібності Денні і високий професіоналізм його колег допомогли відкрити світові багато новинок.
Сьогодні бренд Harmony випускає та реалізує наступні товари:
Акрилові системи Harmony
Конструюючі гелі Harmony
Зміцнювальні гелі Harmony
Гель-лаки Gelish Harmony
• Матеріали та аксесуари для нарощування нігтів
• Світлодіодні LED-лампи Harmony
• Інструменти для манікюру та педикюру


Гель-лак Harmony Gelish

Бажаючи задовольнити потреби майстрів нігтьової індустрії в довгограючому кольоровому покритті для нігтів, Harmony створила знаменитий гель-лак Gelish. Поєднуючи в собі легкість нанесення і яскравість кольору від декоративних лаків зі стійкістю гелю, Gelish моментально придбав всенародну любов. Гібрид наноситься на нігті як звичайний лак за допомогою пензлика, швидко просушується в УФ лампі або лампі LED, після чого манікюр готовий. Таке покриття не сколюється і не облазить, носиться протягом 3 тижнів і більше. Гелевому лаку Gelish не страшна навіть морська вода з сіллю. Манікюр та педикюр тримаються ідеально, навіть якщо відпочивати на пляжі і купатися в морі.


Переваги
гель лаків Gelish:

• Швидка полімеризація покриття в світлодіодних лампах (до 30 секунд).
Зміцнення нігтів, захист їх від розшаровування.
Не потрібно попередній запив нігтьової пластини, отже - не травмується ніготь.
• Тривалість манікюру з гель лаком Gelish - не менше 3 тижнів.
Легке нанесення і швидке зняття.
Великий обсяг флакона (15мл), що призводить до економії.
Багата палітра відтінків.
Володіючи великим асортиментом квітів у палітрі гель-лаків, яка на сьогоднішній день налічує більше 100 відтінків, Harmony дає можливість майстрам салону не загрузнути в рутині, створюючи нові образи і висловлюючи свій творчий потенціал.