Фарба для волосся L’Oreal Dialight


Максимально дбайливо
ФАРБУВАННЯ ДЛЯ ЧУТЛИВИХ ВОЛОССЯ

Вперше
марка L'Oréal Professionnel представляє технологію на основі кислого pH.


Dialight
(Діалайт) - це інноваційний барвник тон-в-тон на основі унікальної формули, призначеної для чутливих волосся, що піддавалися численним фарбування, мелірування, завивці або випрямленню. Фарба покликана освіжити, коригувати або наситити ліском колір вже фарбованого волосся.

Секрет
дії фарби - в восстанавливающем ефекті, який забезпечує формула з кислим pH, що захищає волосся від втрати липида. В результаті - відновлені, м'які на дотик, доглянуте волосся.

Ця
фарба не освітлює волосся і в цілому не змінює натуральну базу волосся. Вона посилює прояви пігменту в ідеальному поєднанні з пігментами, наявними в волосі. Крім того обіцяється прозоре сяйво волосся і особливий «вініловий» блиск. Фарбу можна використовувати для тонування і виділення окремих пасм волосся.

У гамі
Dialight представлено 18 різних відтінків: всі вони дають сяючі відтінки з рівним тривимірним кольором навіть на пошкоджених і чутливих волоссі. Спеціальний полімер у складі цієї фарби-догляду адаптується до чутливості волокна волоса і регулює ступінь прояву барвника залежно від стану волосся на даній ділянці. Це забезпечує однорідність кольору по всій довжині.

Фарба призначена для професійного застосування. Її наносять на сухі (віджаті) волосся, час витримки - 5-10 хвилин на розсуд майстра. Перед фарбуванням рекомендується провести алергії-тест. Після фарбування волосся продуктами серії Dialight рекомендується догляд з використанням гами Lumino Contrast.


Спеціальний полімер
у складі цієї фарби-догляду адаптується до чутливості волокна волоса і регулює ступінь прояву барвника залежно від стану волосся на даній ділянці. Це забезпечує однорідність кольору по всій довжині.


Фарба для волосся
L'Oreal Dialight не містить аміаку, тому не пошкоджує структуру волосся і не пересушує його.
У складі фарби присутні активні компоненти: полімер Іонен G, ліпідна молекула Incell, олео-елементи, полімер Topсoat і масло абрикосових кісточок. Поєднання цих речовин допомагає досягти відмінного результату фарбування і отримати оптимальну однорідність кольору від коренів до кінчиків.

Активні
компоненти фарби допомагають зміцнити і захистити волосся, наситити його поживними речовинами, пом'якшити та зволожити, а також надати неймовірний блиск.
Спеціально підібраний полімер адаптується до споконвічного кольору волосся і рівномірно забарвлює темні і світлі ділянки, надаючи волоссю однаковий відтінок по всій довжині. L'Oreal Professionnel

Dialight
- це ідеальний барвник тон в тон, який використовується для раніше пофарбованих волосся.

Країна-виробник:
Іспанія, Франція