Догляд для чоловіків від Manly Wax

 

Віск для
вусів
Manly Wax 15 мл
Віск для вусів Manly Wax 20 мл


Жорсткий віск для вусів "black edit" 15 мл
Жорсткий віск для вусів "black edit" 20 млЧоловічий віск для волосся "original" 50 мл
Чоловічий віск для волосся "original" 100 млЧоловічий віск для волосся "black" 50 мл
Чоловічий віск для волосся "black" 100 млУніверсальне мило 100 гр


Заживляючий бальзам Подорожник 15 мл
Заживляючий бальзам Подорожник 30 мл

Чоловічий віск для волосся "white" 50 мл
Чолові
чий віск для волосся "white" 100 мл


Щоб вразити оточуючих, чоловікові XXI сторіччя не потрібен ні витривалий кінь, ні мушкет. В сьогоднішньому реальному світі формула успіху змінилась, і зовнішній вигляд в ній став однією із головних складових.
Сьогодні більшість косметичних марок пропонують спеціальні продукти, створені із врахуванням особливостей чоловічого волосся. Але чи справді чоловіки надають перевагу засобам із поміткою « for men». На жаль, не завжди. Звісно останнім часом спостерігається втішна  тенденція- обсяг продажів косметичних засобів, призначених для чоловіків, постійно зростає.
З мужчинами, котрі готові за собою стежити, все цілком зрозуміло - їм необхідно лише надати належний асортимент засобів. А що ж робити з рештою чоловічого населення?
Більша частина чоловіків навіть на теперішній момент ігнорує будь-які засоби догляду за собою, сприймаючи її як загрозу своїй природній брутальності. Інша частина просто вирізняється  вражаючою неувагою до себе. Адже скільки б не писали у журналах про те, що чоловіче волосся має свої особливості, сильна половина людства не помічає виникнення неприємностей, поки  останні не стануть безнадійно помітними.
Що ж тут поробиш, такі вони чоловіки. Рушійною силою в пропаганді чоловічої косметики є жінки, саме вони купують в салонах близько половини чоловічих косметичних засобів.
Проте чоловікам готові допомагати виробники косметики. Усі професійні чоловічі засоби догляду за волоссям випускаються в упаковці, що має властивий лише їй «чоловічий» дизайн та характерний чоловічий аромат. Це надзвичайно тішить самих виробників, адже вони тим самим перевертають уявлення чоловіків про професійну косметику. Чоловіки не просто «не хочуть» купувати спеціалізовану косметику для власного використання, а частіше за все «не вміють», « не знають як».
Справжні чоловіки нічого не витрачають просто так- ні сили, ні час, ні гроші. Тому виробники прискіпливо підбирають інгредієнти, розробляють текстури  та перевіряють ефективність чоловічої косметики.
Вчитись правильно доглядати за волоссям ніколи не пізно. Крем, віск, клей, помада – таке різноманіття засобів для укладки волосся можуть звести з розуму будь-кого, особливо при відвідуванні безмежних відділів косметичних засобів у супермаркетах. Якщо коротко та по суті, то найпоширенішими засобами для укладки чоловічого волосся є:
 Креми забезпечують легку укладку та підійдуть для усіх типів волосся. При допомозі крему можна зробити кучері для довгого і визначену текстуру для короткого волосся. Крем надає зачісці блиску, що ідеально підійде тим, хто полюбляє пробігатись пальцями по власному волоссю.
 Гелі забезпечують сильне і тривале збереження форми. Однак містять спирт та воду, тому при висиханні роблять волосся  більш жорстким та твердим.
 Клеї також надають міцності волоссю, особливо середньої товщини. Не важко здогадатися, що клеї особливо зацікавлять чоловіків, які надають перевагу стійким зачіскам з волоссям, зачесаним назад.
Мастика-засіб, що буде корисним для грубого та тонкого  та волосся, що в`ється. Наноситься на вологу зачіску.
  Воск призначений  для міцної укладки. Це доволі твердий засіб, його краще за все наносити на сухе волосся. Це  найкращий вибір для тих, хто хоче надати своїй зовнішності деякого відтінку ретро, особливо в поєднанні із класичними вусами.
Якому  б із професійних засобів Ви не надали перевагу в салоні краси «Caramelstyle» , гарантовано отримуєте якісний та ідеальний доляд , а також швидку та довготривалу укладку волосся або класичних вусів. Наші фахівці та адміністратори  у випадку необхідності допоможуть Вам із вибором саме ВАШОГО оптимального засобу , що приноситиме лише користь і вивільнить значну частину часу від надокучливих повторних укладок зачіски протягом дня.