Косметика

Новинка. Гель лак Mesauda Colour 10 ml

НОВИНКА HAIR CARE PRO FIBER!

VITAMINO COLOR - догляду за фарбованим волоссям

L'Oréal Professionnel

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM

Стійка фарба DIARICHESSE

Фарба для волосся L’Oreal Dialight

Крем-фарба Majirel

INOA інновація без аміаку

Tampa Bay Tan

Гель-лаки Harmony Gelish – гармонія і стиль

VYNYLUX CND

MORGAN TAYLOR ™ - новий еталон професійного лаку

LCN

Kodi

OLIVE TREE

Догляд для чоловіків від Manly Wax

ESSIE

Більша частина людства небезпідставно вважає , що використання косметики є невід`ємною частиною сучасного життя. Адже власне косметика, і саме професійна , полегшує та в рази збільшує ефект при догляді не лише за шкірою, але й за волоссям.

Увесь сучасний асортимент косметики, який представлений на вітчизняному ринку, умовно можна розділити на дві категорії.

Перша – це продукція широкого використання, яку вільно можна придбати в будь- якому магазині. Купівля такої продукції, частіше всього відбувається без належного  консультування з боку спеціаліста, тому визначити найбільш задовільний варіант косметики самостійно – завдяння не просте. Найголовнішим негативом придбання косметики широкого використання, залежно від правильності її використання, може виявитись негативний вплив на волосся чи шкіру. Ніхто не може ствердно заявити, що це обов`язково станеться, проте і заперечити не в змозі. Адже ассортимент такої косметики надзвичайно великий і може принести як користь, так і спричинити певні проблеми.

Власне тому, останнім часом, широкою популярністю користується, так звана, професійна косметика. ЇЇ головною відмінністю від косметики широкого використання є те, що це своєрідна міні- лабораторія по догляду за окремими ділянками тіла: будь то руки, чи волосся, чи обличчя ін.)
Професійна  лінія косметики від Loreal, KODI та OLIVE TREE забезпечує ефективну дію, а при регулярному використанні дозволить досягнути помітних та відчутних результатів. До переваг, якими наділена професійна косметика, можна сміливо віднести:

Більшість засобів професійних косметичних ліній не потребують додаткової реклами, оскільки і так користуються попитом.

Усі засоби професійної лінії косметики виготовляються у спеціалізованих лабораторіях, із дотриманням та врахуванням усіх необхідних норм та стандартів.

Завдяки високому рівню концентрації активних речовин, використання професійної косметики сприяє не тільки ефективному, але й швидкому результату. Якщо  Вас справді цікавить високоякісна косметика для професіоналів, то салон краси « Caramel style» саме те, що Вам потрібно. Користуючись нашими послугами, Ви одночасно можете обрати серед косметичних засобів провідних брендів LOreal, KODI та OLIVE TREE саме той, який Вам необхідний. При цьому Ви гарантовано отримуєте фірмову сертифіковану продукцію із беззаперечною якістю та стовідсотковою безпекою. Це унікальні інноваційні засоби по догляду та відновленню пошкодженого волосся, безпечні та без аміачні фарби, лікувальні, профілактичні шампуні та маски, гелі, лаки і ін. Наші консультанти з приємністю допоможуть Вам ознайомитись із каталогом та підібрати відповідну продукцію.

 Обирайте, користуйтесь, не вагайтесь та результат перевершить усі Ваші сподівання.